My my My my
 
 
 
 
 
 

 

Grade 6 Boys

Games Schedule

 

WEST Schedules

Are Below

EAST Schedules

 

Grade 6 Boys League – EAST Division

All Games at Cooper MS – Small Gym on Saturdays

 

               Team #               Head Coach                            Team #            Head Coach

                    1                     Hurwitz                                         6                Messer

                    2                     Muskett                                         7                Austin

                    3                     Lepre                                            8                Firebaugh

                    4                     Femia                                            9                Lau

                    5                     Reilly                                           10                Terminella

 

Date/Time                    Dec. 1                              Dec. 8                        Dec. 15                         Jan. 5

     Saturdays

8:30 AM                        2 vs. 8                             1 vs. 10                       2 vs. 6                           5 vs. 4

9:45 AM                       5 vs. 10                             4 vs. 7                        1 vs. 7                          9 vs. 10

11:00 AM                      4 vs. 6                              2 vs. 9                       4 vs. 10                          1 vs. 8

12:00 PM                      3 vs. 7                              3 vs. 8                        8 vs. 9                           3 vs. 6

1:15 PM                        1 vs. 9                              5 vs. 6                        3 vs. 5                           2 vs. 7

 

Date/Time                  Jan. 12                  Jan. 19                   Jan 26                   Feb. 2                  Feb. 9

  Saturdays

8:30 AM                      2 vs. 5                    2 vs. 4                     1 vs. 3                    5 vs. 9                  1 vs. 2

9:45 AM                     8 vs. 10                   7 vs. 8                     5 vs. 8                   7 vs. 10                 3 vs. 9

11:00 AM                    7 vs. 9                   3 vs. 10                    6 vs. 7                    6 vs. 8                  5 vs. 7

12:00 PM                     1 vs. 6                    6 vs. 9                    2 vs. 10                   2 vs. 3                 6 vs. 10

1:15 PM                       3 vs. 4                    1 vs. 5                     4 vs. 9                    1 vs. 4                  4 vs. 8

 

WEST Division

All Games at Cooper MS – Small Gym and Haycock Elementary on Saturdays

 

               Team #                North Sub-Division                  Team #             South Sub-Division

                    1                            Parel                                     7                         Janke

                    2                            Palmer                                  8                         Aleander

                    3                            Piloff                                    9                         Tedesco

                    4                            Stone                                    10                       Viola

                    5                            Brosius                                 11                       Boehm

                    6                            Blankinship                           12                       Cline-Thomas

 

Date/Time                            Dec. 1                        Dec. 8                            Dec. 15                      Jan. 5

Cooper MS

2:45 PM                                    1 v 7                       3 v 10                               1 v 6                        7 v 11

4:00 PM                                   6 v 12                      4 v 11                              9 v 10                        8 v 10

5:15 PM                                   4 v 10                       1 v 8                                4 v 3                         1 v 5

6:30 PM                                   5 v 11                       2 v 9                               7 v 12                         4 v 2

Haycock                                                                                            

4:00 PM                                    2 v 8                        5 v 12                               2 v 5                         9 v 12

5:15 PM                                    3 v 9                         6 v 7                               8 v 11                         3 v 6

 

Date/Time                    Jan. 12                 Jan. 19                 Jan. 26                    Feb. 2                Feb. 9

Cooper MS

2:45 PM                          5 v 6                   8 vs. 12                  9 v 11                      3 v 12                5 v 10

4:00 PM                          7 v 10                    7 v 9                   10 v 12                       4 v 7                  1 v 9

5:15 PM                          8 v 9                     1 v 3                     4 v 6                        6 v 9                 6 v 11

6:30 PM                          1 v 4                    2 vs. 6                    7 v 8                       2 v 11                 3 v 8

Haycock

4:00 AM                         2 vs. 3                    4 v 5                     1 v 2                        5 v 8                  2 v 7

5:15 PM                        11 vs. 12                10 v 11                    3 v 5                        1 v 10               4 v 12